Please select your country / region

Close Window
GT
A Minha Página
PT
Informação geral

Znany problem występujący przy aktualizacji gry

Czasami podczas instalacji nie udaje się zaktualizować gry i na ekranie pojawia się napis „Instalacja się nie powiodła”.

W takim przypadku należy wcisnąć przycisk PS, aby wyjść z gry i uruchomić ją ponownie. Jeśli po kilkukrotnym ponownym uruchomieniu gry problem nie zniknie, może to oznaczać, że dane gry są uszkodzone. Aby rozwiązać problem, należy je usunąć.

Czynność ta nie usunie postępów w grze, zawartości garażu ani kredytów (są one przechowywane w zapisanych danych), spowoduje jednak:

- potrzebę ponownego ściągnięcia i instalacji wszystkich aktualizacji, co może zająć dużo czasu, w zależności od szybkości łącza internetowego użytkownika.
- utratę wszystkich zapisanych powtórek. Pliki z danymi powtórek przeniesione uprzednio z Biblioteki w menu Galeria na urządzenie zewnętrzne można przenieść z powrotem po aktualizacji gry.
- utratę wszystkich zapisanych zdjęć, wykonanych w trybie Podróży Fotograficznej lub Zdjęć z Wyścigu. Pliki ze zdjęciami przeniesione uprzednio z Biblioteki w menu Galeria na urządzenie zewnętrzne można przenieść z powrotem po aktualizacji gry.

Jeśli mimo to chcesz usunąć dane gry, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

(1) Wejdź w menu PS3™ XMB (Cross Media Bar) -> Gry -> Narzędzie danych gier. Wciśnij przycisk X, aby wejść do menu (*nie usuwaj żadnych plików w folderze Narzędzie zapisanych danych (PS3™));
(2) Wybierz plik „Gran Turismo 6” i wciśnij przycisk △;
(3) Wybierz „Usuń” z menu opcji i wciśnij X;
(4) Wróć do menu PS3™ XMB (Cross Media Bar) -> Gry -> Gran Turismo 6. Wciśnij przycisk X, aby uruchomić grę i potwierdź pobranie i instalację aktualizacji gry (*wymagany jest dostęp do internetu).

*Informacje dotyczące problemów przy aktualizacji „Gran Turismo 6” z wersji 1.02 do 1.03 można znaleźć w odpowiedniej sekcji FAQ.